Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
lihongchao Mr. lihongchao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Shenzhen city KayDeli Refrigeration Equipment Co.,Ltd.

sitemap

Home > sitemap

Kategoritë dhe Produktet

Ngrohës me temperaturë të ulët

Chiller Industriale

Chiller me ujë të ftohur

Chiller me ajër të ftohur

Çelësi i ftohjes me ajër

chiller

Products Keywords
screw chillerVidhos ChillerSet frigoriferVidhos ChillersTharës i ajritChiller ModularKutia e ChillerVidë e makinësÇelësi i ajrit5 Hp Air Chiller2kw Ngrohës ujiSistemi i ftohjesRefrigerating setNjësia e FtohjesChiller Mini ujitGlycol Air Coolerindustrial chillerair cooled chillerFtohësi automatikChiller IndustrialeFtohës Uji ChillerChiller me ujë 5kwVidhos Ujë ÇillerExport Chiller VidëWater cooled chillerFrigorifer industrialNgrohës uji portativNgrirës i ngrirësveChiller Chicken VidëUjë i ftohur me vidëChiller avullues vidëÇillerë industrialëNjësia e Chiller Ujit60kw Air Cooled Chiller50tr Air Cooled Chiller10 Kw Ujësjellës ajriChiller i madh me vidëÇikrik me vidë shisheGree Air Cooled ChillerNjësia e ujit me akull12hp Air Cooled ChillerChiller i vogël i ujitÇmimi i ftohur i ajritLow temperature chillerScrew type refrigeratorPcb Chiller IndustrisëNgrirësi ultra i ulëtÇikrik i ujit të vidëAir cooled screw chillerVidhosja e Lloji ChillerChiller me fole me ajërÇiller gjysëm hermetikHekuri i vetëm me vidëChiller me ujë të ajritLloji i ftohjes së ajritPajisjet e ftohta me ujëNgrirësi i ajrit me ujëChiller me thithje me gazUji i ftohur Chiller OpenNgrohës me ajër modularChiller ujërave të zezaChiller Industriale LaserVidhos Air Cooled ChillerÇiller me ujë të ftohurLloji i ftohësit të ujitSistemi i ftohjes me ajërChiller i ujit të ftohtëChiller me ujë të ftohur2kw ujë të vogël ChilleÇiller me gjysmë mbyllje20 ton me ajër të ftohurNjësia e ftohjes së ujitHidhni rrotulluesin e ujitNgrohja industriale e ujitSistemi i ftohjes së ujit7kw ajri i vogël i ftohurHitachi Air Cooled ChillerFtohje me ajër të ftohurCertiller i ifiedertifikuarVidhos me ajër të ftohtëÇiller me ujë të ftohtëÇelësi i ftohjes me ajërNgrohësi industrial i ujitLloji i ftohësit të ajritÇiller me ajër të ftohurChiller me ajër të ftohurShpërthimi Dëshmi ChillerChiller me ujë të ftohtë200 ton me ajër të ftohurÇiller për ftohjen e ujit15hp Chiller ftohur me ajërFrigorifer i ftohur me ajërUnaza Njësia e Ujit me UjëNgrohës me ajër të ftohurKomercial Air Cooler ChillerFrigorifer vidhos frigoriferPije Air Cooled Chiller ujitÇelësi i ftohjes së ajritFrigorifer i ujit industrialChiller me ujë 100 litërshMakinë me ujë të freskëtÇelës me vidë industrialeChiller Industriale të UjitChiller me derdhje injeksioniChiller me vidë shpërthyeseAir-cooled industrial chillerNjësia e ftohjes kriogjenikeNgrohës uji Për IndustrialeChiller Integrated Air CooledKulla e Ftohjes së RrjedhjesAjër i ftohtë RecirculatingÇelës me vidë shpërthyeseChiller Cryogenic IndustrialeÇmimi i ftohur i ajrit DaikinÇiller me ujë dhe me alkalinNgrirësit me ujë dhe ChillerVidhos ujë të ftohur ChillerNgrirësit me ajër të ftohurChiller me ujë të ajrit 10hpChiller me ujë të kompresuarNjësia e ngrirjes me dy vidhaMini Ujë Chiller Laser Cw5000Frigorifer me ajër të ftohurChiller me vidë të integruarNgrohës me ajër i lëvizshëmWater cooled industrial chillerChiller me ajër të ftohur 3hpChiller me ujë ultra të ulëtNgrohësit me ujë të freskëtÇiller me ajër të ftohur 6hpÇelës i efektshëm për vidëHidraulik i vazhdueshëm i ujitFrigorifer me vidë industrialeVentilues për Chiller akulloreChiller me përdorim industrialFtohës avullues chiller vidhosPlating Chiller ujë të ftohtëKullë rrotulluese drejtkëndoreMakinerisë së Ujit të FtohtëFtohje me Temperaturë të Ulët40tr Chiller me ajër të ftohurNjësia e ujit të ujit me vidëHekuri për Mbrojtjen e MjedisitVidhos binjak Chiller kriogjenikChiller me ultratinguj të ultë30 Ton Air Cooled Chiller Çmimi60 Ton Air Cooled Chiller ÇmimiPajisjet e Ngrohjes dhe NgrohjesNgrohja e ujit Integruar ChillerUjit me ajër të ftohur me ajërNgrirësit e ajrit me ftohje ajriNjehsor me temperaturë të ulëtFrigorifer me vidë me shëllirëLloji i pijeve freskuese të ujitFtohja e ftohur e ujit kriogjenikUjit ftohur Chiller recirculatingChiller për ujë të karbonizuarNgrohës me dy vidha dhe ngrohësNgrohës me Temperatura të Ulët50 ton ujë ftohur chiller vidhosChiller me ujë të freskët 10hpGjelbër Chiller Chiller Birraria5hp Ngrohësi me ajër industrialChiller me ajër të ftohur DaikinVidhos binjak Ngrirësi industrialNjësia Cryogenic e ftohur me ujëChiller me ujë të ftohur me ujëÇiller me ujë të ftohur me ujëNgrohës me temperaturë të ulëtFrigoriferik industrial kriogjenikAnti-korrozioni Air Cooled ChillerSistemi i ftohjes me ujë të ujitChiller Industriale të Ujit 1 TonSistem frigorifer i ftohur me ujëNjësia e ajrit me ftohje me ajërTemperatura që qarkullon ftohësi50 ton ajrit ftohur Chiller ÇmimiChiller me ujë të ftohur me ajërÇmimi i ftohjes së ujit me vidhëChiller kimike të ujit të ftohtëNgrohësa me temperaturë të ulëtÇmimi i avullit me ftohje me ajërNjësia e ftohjes me vidë me ajërChiller me pije me ajër të ftohurChiller me vidë të ftohur me ujëNdërrues i ujit industrial ChillerVidhos binjak Frigorifer kriogjenikFtohës Tower Chiller 100t Flow RateÇiller me ajër të ftohur me ajërÇelësi i avullimit dhe kondensimitÇillerët e Ujit Ftohës IndustrialNgrohësi i Ngrohjes Kati i NgrohjesÇelës me vidë të ftohur me ajërPajisjet frigoriferike të ftohësitFrigorifer industrial me ftohje ajri10l Chiller rrotullues me frigoriferFtohje me ujë të ftohur kriogjenikÇiller termik i ftohjes industrialeÇiller me ujë të ftohtë mjedisorHidraulik i ftohur i ujit industrialNjësitë e kondensatorëve të ujitKontroll i ajrit të ftohur me ajërAir Cooled 80 Tr Chiller IndustrialeFrigorifer i ujit me ventilator ajriChiller me ujë të ajrit të ftohurNjësia e ftohjes së mesme të ulëtChiller i naftës me tuba të boshtitÇelësi me vidë me ajër të ftohurÇmimi i hirit me 300 ton ajri ftohurNjësia industriale e vidë e ftohjes50 ton ajri i ftohur me vidë chillerÇelësi i ndarjes me ftohje me ajërAir Cooled 100 Tr Chiller IndustrialeNjësia e ftohjes së ujit për vidëKondicioner me ajër të kondicionuarUjë i ftohur Lloji vidë Çiller ujëMakinë ngrirëse me vidë kriogjenikeChiller i ulët i laboratorit të tempFrigorifer me vidë të ftohur me ujëVidhos i ftohur me ujë Set frigoriferSistemi i ftohjes me ujë të ngrohtëNgrohës uji me temperaturë të ulëtFrigorifer kriogjenik i ftohur me ujëChiller me ajër të ftohur industrialChiller me ujë të përdorur nga ajriÇiller me ujë të ftohtë industrialNjësia frigoriferike e ftohur me ujëFrigorifer industrial me ftohje te ujitChiller Industriale të Ftohur me AjërChiller me ujë të ujit të plastikësVidhos me ftohje me ujë Set frigoriferNjësia kriogjenike e ftohur me avullimFrigorifer me ujë të freskët me ujëChiller me ujë të ftohjes industrialeFrigorifer me vidë me ajër të ftohurChiller Absorbues i Bromit të LitiumitKondicioner i ftohur me ajër IndutrialNgrirësit për Fermat e Peshkut IndoorUjë i ftohur me temperaturë të ulëtMinus 80 Chiller Industriale IndustrialeNgrohës me temperatura ultra-të ulëtaTrap i Ftohtë i Temperaturës së UlëtRecirculating Chiller me ujë të ftohurLloji i Vidë Ftohja e Ajrit të FtohjesVidhosja e dyfishtë Chiller IndustrialeÇelësi i Ujit me Lloji Vidhur me AjërChiller Industriale të Ujit të FtohtëÇillerë me ajër të ftohur industrialeNjësia frigoriferike me vidë shëllirëNjësia kriogjenike kriogjenike e ftohjesVidë e ftohur me ujë Chiller kriogjenikeNjësia e ftohjes së ajrit me ftohje ajriÇelësi i qarkullimit me ajër të ftohurVidhos i vetëm me ujë të ftohur me ujëVidë e ftohur me ujë Chiller industrialeHidraulik i ftohur me ujë të eksplozivitUji i ftohur Chiller plotësisht i mbyllurKontrolluesi i Ngrirjes së Ajrit të AjritVidhos me ftohje me ujë Chiller kriogjenikChiller i ujit të ftohjes së shpërthimitVidha e ftohur me ajër Chiller industrialeNjësia e ujit me ajër të ftohur me ajërNjësia bërthamore kriogjenike me binjakëChiller me temperaturë të mesme të ulëtVidhos binjak Njësia kriogjenike e ngrirjesChiller qarkullues me temperaturë të ulët12hp 20hp 25hp Chiller Industriale SkematikeMakinë me ujë me ajër të ftohur me ajërVidhosja e stilit 100 Tr Chiller IndustrialeNgrohësi i Ngrohjes me Ngrohje të NgrohjesChiller me ujë të ftohtë me etilen glikolChiller qarkullues me ujë të ftohur me ujëÇelësi i modës me ajër të ftohur me ujëVidhos me ftohje me ajër Chiller industrialeNdushja me ajër të ftohur me ajër të ujitMakinë me ujë të ajrit me ajër të ftohurFrigorifer industrial krijues i ftohur me ujëChiller me ujë të ulët për ftohje të ujitNjësia e ujit me ajër të ftohur industrialePompa e Qarkullimit të Lëngjeve të FtohësitTemperatura e Ngrirjes së Ulët të NgrirësveÇelës me vidë të ftohur me ajër industrialMakinë me ujë të dyfishtë të ujit të ujitIndustria Chiller ujë të ajrit ftohur ChillerChiller me pompë nxehtësie me ajër të ftohurKondicioner me njësi të brendshme të ngrohjesNjehsor i ulët i shpërthimit të temperaturësSistemi i ftohjes industriale të ftohur me ujëNjësia e ngrirjes së vidave me ftohje me ajërNjësia e ngrirjes së vidave me ftohje të ujitNjehsor i tejzgjatur i temperaturës industrialeÇelës me vidë të ndarjes me ajër të ftohurPompë e qarkullimit të ulët të temperaturësFtohja e ujit Ngrohës me temperaturë të ulëtÇiller me cilësi të lartë të ujit të ftohurHidraulik i ftohur me ujë të ujit të AquaforceVidhos i ftohur me ujë Chiller kriogjenik i ujitNgrirje e ujit Ngrirësi me Temperatura të UlëtNjësia frigoriferike me vidë të ftohur me ujëNgrohje e Energjisë Chiller Industriale të UjitNgrohës me ajër të ulët me ajër të ngushtëNjësia e ftohjes së ujit të ftohtë për vidëFtohja e Integruar e Ujit dhe Njësia KriogjenikeChiller industriale kriogjenike të ftohur me ujëNjësia frigoriferike me vidë të ftohur me ajërReaksioni i nxehtësisë me temperatura të ulëtaLloji i vidë i ftohur me ujë Chiller industrialeChiller për ujë të detit për peshk të gjallëSpecifikimet e rrotës së ajrit me ftohje me ajërHekuri i ftohur me ajër Chiller i ujit të ftohtëChiller industriale kriogjenike me ajër të ftohurNjësia e Ftohjes Kriogjenike të Ujërave të ZezaMakinerisë për përpunimin e ujit të karbonizuarTemperatura e avulluesit të ulët të nxehtësisëMakineritë e qarkullimit të lëngjeve të ftohjesNjësia e ujit të ftohtë me temperaturë të mesmeChiller i ujit të laboratorit të ftohjes së ajritLloji i Vidë Lloji i Ngrohësit me Ajër të FtohurChiller me ajër të ftohur me temperaturë të ulëtPajisje frigoriferike industriale të ftohur me ajërChiller me ujë të ftohtë me temperaturë të ulëtFtohje e ajrit të freskët me temperaturë të ulëtNjësia e ujit industrial me ujë të ftohjes së ujitHekuri i mesëm dhe i ulët i vidës së temperaturësFrigorifer i ftohur me ajër me temperaturë të ulëtNjësia e Ftohjes së Nivelit të Mesëm dhe të UlëtNjësia e vogël e ftohjes me vidë të ftohur me ujëNgrirësit me ujë të ftohur me temperaturë të ulëtIndustria e pajisjeve lazer Chiller me ajër të ftohurFrigorifer i ftohjes së ujit me temperaturë të ulëtÇmimi i rezervuarit të përzierjes prej çeliku inoksNjësia e ftohjes së vidës së temperaturës së ulëtNjehsor i ulët i temperaturës me efikasitet të lartëNgrirje e ujit me frekuencë të ulët të temperaturësFrigorifer me ajër të ftohur me temperaturë të ulëtNjësia e ngrirjes së vidës së temperaturës së ulëtMakinë ngrirëse qarkulluese të temperaturës së ulëtNgrohësi i ujit dhe hidraulik i pompës së nxehtësisëVidhosja e nxehtësisë për industrinë e ftohjes së ujitNjësia e lëngëzimit me vidë të ulët të temperaturësLloji i vidërave të ujit të integruar të ftohjes së ujitChiller industriale me temperaturë të ulët të ftohur me ujëVidhosja e Industrisë Vidhosja e ujit Çiller me ajër të ftohurNjësia e Ripërtëritjes së Ngrohjes me Vidë të Ftohur me Ajër

Dërgo Kërkesë

lihongchao

Mr. lihongchao

Email:

szkaydeli@163.com

Dërgo Kërkesë

Tel:86-0755-28122621

Fax:86-0755-23008879

Celular:+8618927422621

Email:szkaydeli@163.com

Adresë:306, 3rd Floor, Building A, Fulian Industrial Park, Dalang South Road, Longhua Street, Longhua New District, Shenzhen, China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site

http://www.kaydelichiller.com