Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
lihongchao Mr. lihongchao
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Shenzhen city KayDeli Refrigeration Equipment Co.,Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Chiller Industriale > Pajisje frigoriferike industriale të ftohur me ajër

Pajisje frigoriferike industriale të ftohur me ajër

Kategoritë e produkteve të Pajisje frigoriferike industriale të ftohur me ajër , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Chiller Modular , furnizuesit Pajisje frigoriferike industriale të ftohur me ajër / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Set frigorifer R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Pamje:

  • Chiller me ujë të ajrit 25HP

  Chiller me ujë të ajrit 25HP

  • markë: Kaydeli

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 5000

  • certifikatë: ISO9001:2015

  • Numri i modelit.: KC-025

  KC / KWB seri chiller industriale është aplikuar kryesisht në industrinë e plastikës dhe gome; ajo mund të kontrollojë me saktësi temperaturën e derdhjes dhe të shkurtojë ciklin e derdhjes, të rrisë cilësinë e produktit dhe të përmirësojë efikasitetin e prodhimit. Ata gjithashtu përdoren gjerësisht në punën metalike,...

  • Chiller me ujë të freskët 20HP

  Chiller me ujë të freskët 20HP

  • markë: Kaydeli

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 5000

  • certifikatë: ISO9001:2015

  • Numri i modelit.: KC-020

  KC / KWB seri chiller industriale është aplikuar kryesisht në industrinë e plastikës dhe gome; ajo mund të kontrollojë me saktësi temperaturën e derdhjes dhe të shkurtojë ciklin e derdhjes, të rrisë cilësinë e produktit dhe të përmirësojë efikasitetin e prodhimit. Ata gjithashtu përdoren gjerësisht në punën metalike,...

  • Çiller me ajër të ftohur për pishinat

  Çiller me ajër të ftohur për pishinat

  • markë: Kaydeli

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 5000

  • certifikatë: ISO9001:2015

  • Numri i modelit.: KC-010

  KC / KWB seri chiller industriale është aplikuar kryesisht në industrinë e plastikës dhe gome; ajo mund të kontrollojë me saktësi temperaturën e derdhjes dhe të shkurtojë ciklin e derdhjes, të rrisë cilësinë e produktit dhe të përmirësojë efikasitetin e prodhimit. Ata gjithashtu përdoren gjerësisht në punën metalike,...

  • 8HP Ngrohës me ajër të ftohtë Chiller

  8HP Ngrohës me ajër të ftohtë Chiller

  • markë: Kaydeli

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 5000

  • certifikatë: ISO9001:2015

  • Numri i modelit.: KC-008

  KC / KWB seri chiller industriale është aplikuar kryesisht në industrinë e plastikës dhe gome; ajo mund të kontrollojë me saktësi temperaturën e derdhjes dhe të shkurtojë ciklin e derdhjes, të rrisë cilësinë e produktit dhe të përmirësojë efikasitetin e prodhimit. Ata gjithashtu përdoren gjerësisht në punën metalike,...

  • Çelësi industrial i ri i mbërritjes me ajër të ftohur

  Çelësi industrial i ri i mbërritjes me ajër të ftohur

  • markë: Kaydeli

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 5000

  • certifikatë: ISO9001:2015

  • Numri i modelit.: KC-006

  KC / KWB seri chiller industriale është aplikuar kryesisht në industrinë e plastikës dhe gome; ajo mund të kontrollojë me saktësi temperaturën e derdhjes dhe të shkurtojë ciklin e derdhjes, të rrisë cilësinë e produktit dhe të përmirësojë efikasitetin e prodhimit. Ata gjithashtu përdoren gjerësisht në punën metalike,...

  • Ngrohës me ajër 5HP

  Ngrohës me ajër 5HP

  • markë: Kaydeli

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 5000

  • certifikatë: ISO9001:2015

  • Numri i modelit.: KC-005

  KC / KWB seri chiller industriale është aplikuar kryesisht në industrinë e plastikës dhe gome; ajo mund të kontrollojë me saktësi temperaturën e derdhjes dhe të shkurtojë ciklin e derdhjes, të rrisë cilësinë e produktit dhe të përmirësojë efikasitetin e prodhimit. Ata gjithashtu përdoren gjerësisht në punën metalike,...

  • Chiller me ujë të ajrit

  Chiller me ujë të ajrit

  • markë: Kaydeli

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 5000

  • certifikatë: ISO9001:2015

  • Numri i modelit.: KC-003

  KC / KWB seri chiller industriale është aplikuar kryesisht në industrinë e plastikës dhe gome; ajo mund të kontrollojë me saktësi temperaturën e derdhjes dhe të shkurtojë ciklin e derdhjes, të rrisë cilësinë e produktit dhe të përmirësojë efikasitetin e prodhimit. Ata gjithashtu përdoren gjerësisht në punën metalike,...

  • Industria e pajisjeve lazer Chiller me ajër të ftohur

  Industria e pajisjeve lazer Chiller me ajër të ftohur

  • markë: Kaydeli

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 5000

  • certifikatë: ISO9001:2015

  • Numri i modelit.: KC-002

  KC / KWB seri chiller industriale është aplikuar kryesisht në industrinë e plastikës dhe gome; ajo mund të kontrollojë me saktësi temperaturën e derdhjes dhe të shkurtojë ciklin e derdhjes, të rrisë cilësinë e produktit dhe të përmirësojë efikasitetin e prodhimit. Ata gjithashtu përdoren gjerësisht në punën metalike,...

  • Chiller Industriale Chiller Air Cooled ujit

  Chiller Industriale Chiller Air Cooled ujit

  • markë: Kaydeli

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 5000

  • certifikatë: ISO9001:2015

  • Numri i modelit.: KC-001

  KC / KWB seri chiller industriale është aplikuar kryesisht në industrinë e plastikës dhe gome; ajo mund të kontrollojë me saktësi temperaturën e derdhjes dhe të shkurtojë ciklin e derdhjes, të rrisë cilësinë e produktit dhe të përmirësojë efikasitetin e prodhimit. Ata gjithashtu përdoren gjerësisht në punën metalike,...

  • 60hp Chiller me ajër të ftohur

  60hp Chiller me ajër të ftohur

  • markë: Kaydeli

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 5000

  • certifikatë: ISO9001:2015

  • Numri i modelit.: KC-060

  KC / KWB seri chiller industriale është aplikuar kryesisht në industrinë e plastikës dhe gome; ajo mund të kontrollojë me saktësi temperaturën e derdhjes dhe të shkurtojë ciklin e derdhjes, të rrisë cilësinë e produktit dhe të përmirësojë efikasitetin e prodhimit. Ata gjithashtu përdoren gjerësisht në punën metalike,...

  • Chiller me ujë të freskët 50hp

  Chiller me ujë të freskët 50hp

  • markë: Kaydeli

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 5000

  • certifikatë: ISO9001:2015

  • Numri i modelit.: KC-050

  KC / KWB seri chiller industriale është aplikuar kryesisht në industrinë e plastikës dhe gome; ajo mund të kontrollojë me saktësi temperaturën e derdhjes dhe të shkurtojë ciklin e derdhjes, të rrisë cilësinë e produktit dhe të përmirësojë efikasitetin e prodhimit. Ata gjithashtu përdoren gjerësisht në punën metalike,...

  • Ngrohës me ajër 40hp

  Ngrohës me ajër 40hp

  • markë: Kaydeli

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 5000

  • certifikatë: ISO9001:2015

  • Numri i modelit.: KC-040

  KC / KWB seri chiller industriale është aplikuar kryesisht në industrinë e plastikës dhe gome; ajo mund të kontrollojë me saktësi temperaturën e derdhjes dhe të shkurtojë ciklin e derdhjes, të rrisë cilësinë e produktit dhe të përmirësojë efikasitetin e prodhimit. Ata gjithashtu përdoren gjerësisht në punën metalike,...

  • Ngrohës me ajër 35HP

  Ngrohës me ajër 35HP

  • markë: Kaydeli

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 5000

  • certifikatë: ISO9001:2015

  • Numri i modelit.: KC-035

  KC / KWB seri chiller industriale është aplikuar kryesisht në industrinë e plastikës dhe gome; ajo mund të kontrollojë me saktësi temperaturën e derdhjes dhe të shkurtojë ciklin e derdhjes, të rrisë cilësinë e produktit dhe të përmirësojë efikasitetin e prodhimit. Ata gjithashtu përdoren gjerësisht në punën metalike,...

  • Chiller me ujë të freskët 30hp

  Chiller me ujë të freskët 30hp

  • markë: Kaydeli

  • paketim: Kuti druri

  • Aftësia e Furnizimit: 5000

  • certifikatë: ISO9001:2015

  • Numri i modelit.: KC-030

  KC / KWB seri chiller industriale është aplikuar kryesisht në industrinë e plastikës dhe gome; ajo mund të kontrollojë me saktësi temperaturën e derdhjes dhe të shkurtojë ciklin e derdhjes, të rrisë cilësinë e produktit dhe të përmirësojë efikasitetin e prodhimit. Ata gjithashtu përdoren gjerësisht në punën metalike,...

Kinë Pajisje frigoriferike industriale të ftohur me ajër furnizuesit

KC / KWB seri chiller industriale është aplikuar kryesisht në industrinë e plastikës dhe gome; ajo mund të kontrollojë me saktësi temperaturën e derdhjes dhe të shkurtojë ciklin e derdhjes, të rrisë cilësinë e produktit dhe të përmirësojë efikasitetin e prodhimit. Ata gjithashtu përdoren gjerësisht në punën metalike, Inxhinieri Mekanike, Kimike dhe Farmaceutike, Ushqim dhe Pije, Laser, Industrinë Elektronike, Tekstil, Electroplate, Test gjysmë-dirigjent, Jet ujë, Veshje vakum, Ndërtim dhe Ushtarak.

Karakteristikat e dizajnit

¨ Kompresorë të miratuar të markave të famshme botërore dhe condenser dhe evaporator me efikasitet të lartë, sigurojnë efikasitet të lartë ftohje, konsum të ulët të energjisë, zhurmë të ulët dhe jetë të gjatë shërbimi.

¨ Temperatura e ujit të ftohur varion nga 5 ℃ në 35 ℃.

¨ R22 ngarkuar, CFC lirë lloj R407C, R410A, R404A, R134A për opsion, efikasitet të lartë ftohje.

¨ Avulluesi dhe kondensuesi me madhësi të madhe sigurojnë njësinë e freskët që funksionon nën temperaturë të lartë të ambientit prej 45 °.

¨ Sistemi i kontrollit të mikrokompjuterit që ofron stabilitet të saktë të temperaturës brenda ± 1 ℃.

¨ Zhurma e ulët dhe ventilatori i madh i ajrit të volumit.

¨ Pompë e pajisur me standard të pompës së hekurit, çelik inox ose pompë për ngritje të lartë.

¨ Pajisja me shumë mbrojtje siguron që njësia e chiller-it të funksionojë në mënyrë të sigurt.

¨ Konfigurimi inovator i avulluesit në tank siguron një temperaturë të qëndrueshme të ujit, pasi aparati i avullimit gjithashtu e ftoh vetë tankin, zvogëlon shtimin e nxehtësisë së ambientit dhe rrit efikasitetin.

¨ KWB ftohur me ujë chiller industriale miratuar shell dhe kondensator tub, karakteristika shpejtësi shpërndarje të ngrohjes dhe efikasitet të lartë ftohje, ajo është e mirë për t'u përdorur në zonën e Lartë Temperatura e ambientit me ujë të bollshme.

¨ KC ftohur me ajër chiller industriale miratuar fund alumini / kondensator tub tub bakri, të lehtë për pastrim dhe instalim.

¨ Furnizimi me energji: 1PH 220V / 50HZ ----- 1 / 2HP në 2HP

3PH 380V / 415V 50HZ ----- 3HP deri në 60HP

Dërgo Kërkesë

lihongchao

Mr. lihongchao

Email:

szkaydeli@163.com

Dërgo Kërkesë

Tel:86-0755-28122621

Fax:86-0755-23008879

Celular:+8618927422621

Email:szkaydeli@163.com

Adresë:306, 3rd Floor, Building A, Fulian Industrial Park, Dalang South Road, Longhua Street, Longhua New District, Shenzhen, China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site

http://www.kaydelichiller.com